دانلود برنامه Process Lasso نرم افزار بهینه سازی عملکرد سیستم

ساخت وبلاگ
چکیده : دانلود Process Lasso Pro v6.7.0.6 این برنامه در سیستم هایی که دارای بیش از یک هسته یا پردازنده هست... با عنوان : دانلود برنامه Process Lasso نرم افزار بهینه سازی عملکرد سیستم بخوانید :

دانلود Process Lasso Pro v6.7.0.6

این برنامه در سیستم هایی که دارای بیش از یک هسته یا پردازنده هستند علاوه بر نرم و سبک نمودن اجرای برنامه داروخانه بعد از انجام یک سری تنظیمات از قفل شدن و هنگ کردن برنامه در حین اجرا در سیستم های چند هسته ای جلوگیری می کند. برای ایجاد بهترین حالت اجرای برنامه داروخانه بترتیب زیر عمل کنید:

۱- برنامه را دانلود کرده و روی سیستم خود نصب نمایید رمز برنامه www.p30download.com می باشد.

۲ - برنامه را اجرا نمایید و سپس برنامه داروخانه را اجرا نمایید.

۳- در قسمت نوار پایین سمت راست ویندوز مربع سبز رنگی به نشانه اجرای برنامه Process Lasso مشاهده می شود با کلیک روی آن صفحه برنامه باز می شود.

۴ - در لیست برنامه های در حال اجرا برنامه داروخانه بنام ntvdm.exe مشاهده می شود.

۵ - روی ntvdm.exe کلیک راست نموده و  Priority Class را برای هر دو حالت  Current و  Always روی idle تنظیم نمایید با اینکار برنامه داروخانه کمترین میزان مورد نیاز از پردازش سیستم استفاده می نماید.

 ۶ - روی ntvdm.exe کلیک راست نموده و  CPU affinity را برای هر دو حالت  Current و  Always روی CPU0 تنظیم نمایید با اینکار برنامه داروخانه فقط از اولین هسته یا پردازنده سیستم استفاده می کند.

۷ - دوباره روی برنامه داروخانه ntvdm.exe کلیک راست کرده و Trim Virtual Memory را انتخاب نمایید تا کمترین حافظه مورد نیاز برای برنامه داروخانه استفاده گردد و مابقی برای سایر اجزاء سیستم ازاد شود.

۸ - برای ثبت دائم این تنظیمات روی منوی File کلیک کرده و گزینه  Export Configuration را انتخاب کرده و  تنظیمات انجام شده را به همان نام پیشنهادی یعنی  prolasso  ذخیره نمایید.

۹ - همه چیز آماده است منبعد برنامه داروخانه به نرمی و بدون هنگ و یا خطا در سیستم های چند پردازنده اجرا میشود و برای حصول بهترین نتیجه هر شب موقع پایان کار روزانه بدون خارج شدن از برنامه داروخانه با فشار Alt+TAB به محیط ویندوز رفته و Start را کلیک کرده و  Turn Off Computer را زده و بجای Shut Down کردن سیستم از گزینه های  Sleep یا  Stand By استفاده نمایید.

۱۰ - صبح روز بعد هم با فشار کلید ESC یا  Space یا کلیک نمودن Mouse سیستم را از حالت Stand By خارج نموده و بسرعت وارد سیستم شده و از همانجا به کارتان ادامه دهید.

 

دانلود برنامه process explorer,دانلود برنامه process hacker,دانلود برنامه processor identification utility,دانلود برنامه process lasso,دانلود برنامه process master,دانلود برنامه processmaker,دانلود برنامه processviewerpro,دانلود برنامه process viewer,دانلود برنامه process lasso pro,دانلود برنامه process monitor,...
نویسنده : بازدید : 68 تاريخ : سه شنبه 16 شهريور 1395 ساعت: 21:35